Powrót

Gra lepsza niż wynik

Żadna porażka cieszyć nie może. Warto jednak podkreślić, że o ile pierwszy letni sparing z AZS UŚ Katowice kompletnie nam nie wyszedł, to w środę w Bielsku – Białej było inaczej.

Mecz zakończył się co prawda przegraną 2:3 i kilku błędów się nie ustrzegliśmy. Ale zmieniony personalnie latem CLEAREX pokazał sporo dobrego, szybkiego, kombinacyjnego futsalu.

Swoją pierwszą bramkę w naszych barwach zaliczył Paweł Budniak. Zagrali trzej bramkarze (wszyscy mieli sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności) i 13 zawodników z pola. Już widać, że konkurencja o miejsce w pierwszej piątce będzie w nadchodzącym sezonie duża.

Mecz z Rekordem mógł się podobać, bowiem rzadko w lidze można obejrzeć tak otwartą, ofensywną grę.

Szkoda porażki, zwłaszcza takiej nieco na własne życzenie, jednak po to się rozgrywa sparingi, by błędy eliminować.

Kolejna okazja do zobaczenia naszych piłkarzy w akcji nadarzy się w piątek 28 sierpnia o godz. 18.00, kiedy podejmiemy GKS Tychy.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/