Powrót

W środę gramy pucharowy mecz w Toruniu

CLEAREX Chorzów zmierzy się w środę o godz.18.00  na wyjeździe z FC Toruń w meczu 1/8 finału Pucharu Polski.  W ostatniej kolejce Futsal Ekstraklasy nasz zespół, po kapitalnym meczu, pokonał w Białymstoku tamtejszy MOKS Słoneczny Stok 9:5. Trzy gole w tym spotkaniu strzelił Tomasz Golly. Torunianie przegrali u siebie z Piastem Gliwice  0:6.

CLEAREX zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Mamy tyle samo punktów co FC Toruń (29) i punkt straty do Acany.

Z toruńskim zespołem graliśmy już  w tym sezonie ligowym. Na wyjeździe wygraliśmy 6:1 (Sebastian Leszczak dwie bramki, Mariusz Seget, Maciej Mizgajski, Krzysztof Salisz, Adam Wędzony).

W 1/16 finału PP CLEAREX wygrał na wyjeździe z GSF Gliwice 2:1, a FC Toruń pokonał Auto Wicherek Oborniki 4:3.

Tyle statystyki. Absolutnie nic z niej nie wynika. To jeden mecz, którego stawką jest awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. I niezależnie od wszystkiego czeka nas bardzo trudna przeprawa. Jak to się potoczy, będzie wiadomo w środowy wieczór.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/