STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

Zaczęło się nieszczególnie

Inauguracyjny mecz nowego sezonu zawsze jest pewną niewiadomą dla trenerów, zawodników i kibiców. Niezależnie od tego, ile pracy zostało włożone w przygotowania, efekt meczowy może zaskoczyć. Pozytywnie albo negatywnie. Niedzielny pojedynek w Pniewach naszej drużynie nie wyszedł, nie ma co ukrywać. Przegraliśmy go 0:6, ….

Start sezonu coraz bliżej

Jeszcze nie tak dawno wszyscy przygotowywali się do urlopów, wakacyjnych podróży. Tymczasem opalenizna już zeszła, o leniuchowaniu podczas intensywnych treningów nikt nie pamięta. Piłkarze są w trakcie tak nielubianego przez nich okresu przygotowawczego. Futsalowa jesień zbliża się nieuchronnie wielkimi krokami. Pierwszą kolejkę nowego sezonu zaplanowano przecież na poł….

Trochę luzu i zaczyniemy kolejne przygotowania

Bardzo szybko zleciał czas w rundzie wiosennej. Może dlatego, że nasz zespół grał w niej naprawdę dobrze i do medalu zabrakło nam bardzo, bardzo niewiele. Jak to bywa w sporcie, było trochę podsumowań, analiz statystycznych, nieco zastanawiania się "co by było, gdyby…". Ale to już historia. Piłkarze mogą ….

Styczeń czasem treningów

W związku z długą przerwą w rozgrywkach ligowych mamy w styczniu swego rodzaju kolejny okres przygotowawczy. Cały ten sezon jest dość nietypowy, przeplatany zgrupowaniami kadry, przygotowującej się do mistrzostw Europy. Powołania trzech naszych zawodników do reprezentacji spowodowały, że znów przez pewien czas zespół trenuje w okrojonym skł….

Cos jakby drgnęło

Nasi piłkarze w poprzednim sezonie i na początku obecnego rozegrali sporo spotkań, po których zebrali pochlebne recenzje od obserwatorów, bo po potrafili stworzyć fajne widowiska, wypracowywali wiele podbramkowych sytuacji. Tylko… punkty uciekały. Teraz mamy za sobą serię czterech zwycięstw. Może nie odniesionych po porywających pojedynkach, ale jednak ….

Pamięć

To jest ten rzadki w trakcie roku czas, kiedy bardziej liczy się przeszłość. Zatrzymajmy się w codziennym biegu, przypomnijmy sobie radosne i smutne chwile spędzone z ludźmi, których już nie ma obok nas. Ale pozostali w naszej pamięci.Pamiętajmy o nich wszystkich, ale też doceniajmy to, jest dziś. Bo ….

Gramy!!!!!

Zaczynamy nasz 19 sezon w ekstraklasie. Za piłkarzami i trenerami mnóstwo pracy podczas letnich treningów, kilka rozegranych sparingów. Wiele nerwów – związanych głównie z prawdziwą plagą kontuzji i chorób – pytań, wątpliwości. Bo niezależnie od tych wszystkich przygotowań i włożonego wysiłku, nikt nie ….


Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/