10 goli w Szczecinie, CLEAREX lepszy od Pogoni!!!

CLEAREX Chorzów pokonał na wyjeździe Pogoń’04 Szczecin 6:4 (3:3). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sebastian Leszczak (2,8), Krzysztof Salisz (25,25), Mariusz Seget (15), Wadim Iwanow (40); dla gospodarzy: Karol Czyszek (2), Konrad Prawucki (7), Oleksandr Hirka (12), Mateusz Gepert (37).

CLEAREX:  Rafał Krzyśka – Krzysztof Salisz, Maciej Mizgajski, Adam Wędzony, Sebastian Leszczak – Szymon Łuszczek, Mariusz Seget, Mikołaj Zastawnik, Wadim Iwanow.

Gospodarze trzykrotnie wychodzili na prowadzenie w pierwszej połowie i za każdym razem nasi piłkarze doprowadzali do remisu Po 20 minutach wynik brzmiał 3:3 i zapowiadały się wielkie emocje. I były.

Po dwóch trafieniach Krzysztofa Salisza (w tym jednym z rzutu rożnego) w odstępie 19 sekund CLEAREX prowadził 5:3. Szczecinianie w końcówce wycofali bramkarza. Zdobyli jednego gola, po nieporozumieniu w naszej obronie, ale zdążył jeszcze odpowiedzieć Wadim Iwanow, strzelając do pustej bramki Pogoni.

I komplet punktów można było zapakować do bagażnika naszego autokaru.