Powrót

W ćwierćfinale Puchar u Polski zagramy z Gdańsku z AZS UG

Wtorkowe losowanie zadecydowało, że w ćwierćfinale Pucharu Polski zagramy 8 marca na wyjeździe z AZS Uniwersytet Gdański. O awansie do półfinału decyduje jeden mecz.. Przypomnijmy, że oba zespoły mają za sobą dwie rundy pucharowych zmagań. W 1/16 finału gdańszczanie na wyjeździe pokonali Constract  Lubawa 5:1, CLEAREX z kolei wygrał w Komprachcicach  z miejscowym Berlandem OSiR 3:0. W kolejnej fazie AZS po rzutach karnych wyeliminował Budmax Przodkowo 3:2 (mecz 4:4), a my we własnej hali odprawiliśmy MKF Solne Miasto Wieliczka 1:0.

Ligowy pojedynek z AZS UG w Chorzowie w listopadzie skończył się  nasza wygraną 4:1. A teraz pojedziemy do Gdańska dwa razy w ciągu sześciu dni – 8 marca na pojedynek pucharowy, a 13 marca w poniedziałek – na ekstraklasowy.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/