Powrót

Dziękujemy za wspólny sezon

W czwartek zakończył się przedwcześnie sezon ekstraklasy Niestety, sport przegrał z pandemią koronawirusa. Dziękujemy serdecznie za wsparcie wszystkim naszym sponsorom i kibicom. CLEAREX Chorzów  zakończył ten przerwany sezon na czwartym miejscu z dorobkiem 31 punktów w 18 meczach . Strata do najniższego stopnia  podium wyniosła dwa punkty, do drugiego miejsca w tabeli – trzy punkty.

Nasi piłkarze strzelili w tych rozgrywkach 76 bramek, co stanowi drugi wynik w lidze.

Awansowaliśmy też do półfinału Pucharu Polski, nie wiadomo jeszcze, czy rywalizacja o to trofeum zostanie dokończona.

Obiecywaliśmy przed sezonem mnóstwo emocji i słowa dotrzymaliśmy. Nikt się na meczach naszej drużyny nie mógł nudzić. Szkoda oczywiście straconych niepotrzebnie punktów w kilku spotkaniach . Tegoroczne remisy z Piastem Gliwice, Acaną i AZS UŚ Katowice, po golach straconych w ostatnich sekundach, okazały się wyjątkowo pechowe w kontekście  przerwanego sezonu. Gdybyśmy te starcia wygrali…

Stało się inaczej. Po decyzji Komisji ds. Nagłych PZPN sezon ligowy trzeba uznać za zamknięty. Teraz czekamy na decyzje w kwestii Pucharu Polski.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/