Powrót

Dziś 24-urodziny naszego klubu

2 grudnia 1995 powstał klub CLEAREX Chorzów. Najpierw miała być tylko drużyna na turniej pracowników kilku firm o puchar prezesa spółki CLEAREX. A potem tak się potoczyło, że m.in. zdobyliśmy pięć tytułów mistrzowskich, graliśmy w turnieju finałowym Pucharu UEFA (potem przemianowanego na Ligę Mistrzów).

W ekstraklasie nasza drużyna występuje 21 sezon z rzędu. Ten pierwszy 1999/2000 zakończyliśmy jako beniaminek od razu złotym medalem. Z 12. drużyn rywalizujących wtedy pozostał w ekstraklasie  tylko CLEAREX Chorzów.

Pod tą samą nazwą podejmujemy rywali w hali przy ul Dąbrowskiego 113 od niemal ćwierć wieku. Tradycja, przewodzenie tabeli wszechczasów najwyższej klasy rozgrywkowej, ale też dobra gra, pozytywne emocje i powrót na podium w poprzednich rozgrywkach.

Po prostu – CLEAREX CHORZÓW:)

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/