Powrót

Po lidze wracamy do Pucharu Polski

Nie ma czasu na rozpamiętywanie sobotniej ligowej wygranej z Pogonią, bo w środę czeka nas kolejny arcyważny mecz.W ćwierćfinale Pucharu Polski zagramy na wyjeździe z AZS Uniwersytet Gdański.O awansie do półfinału zadecyduje to jedno spotkanie. Jest więc o co grać, bo nie będzie okazji do rewanżu. W Gdańsku wszystko się rozstrzygnie.

Oba zespoły mają za sobą dwie rundy pucharowych zmagań. W 1/16 finału gdańszczanie na wyjeździe pokonali Constract  Lubawa 5:1, CLEAREX z kolei wygrał w Komprachcicach  z miejscowym Berlandem OSiR 3:0. W kolejnej fazie AZS po rzutach karnych wyeliminował Budmax Przodkowo 3:2 (mecz 4:4), a my we własnej hali odprawiliśmy MKF Solne Miasto Wieliczka 1:0.

Ligowy pojedynek z AZS UG w Chorzowie w listopadzie skończył się  nasza wygraną 4:1.

Początek środowego spotkania o godz.20.00. A w poniedziałek 13 marca … znów zagramy w tej samej hali, z tym samym rywalem, o tej samej godzinie. Tyle, że o ligowe punkty. Trochę czasu więc nasz zespół spędzi w autokarze w najbliższych dniach.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/