Małe podsumowanie po pięciu kolejkach

10 punktów, bramki 21-14 i pierwsza pozycja w tabeli – to podsumowanie pięciu meczów naszej drużyny w obecnym sezonie ekstraklasy i to mimo falstartu – czyli wyjazdowej porażki 0:6 w Pniewach. Wychodzi więc na to, że nasi piłkarze 21 goli strzelili w czterech ostatnich spotkaniach, tracąc w tym czasie 8 bramek. Aż szkoda, że mamy dwutygodniową przerwę dla reprezentacji.

Wiele można o naszych jesiennych spotkaniach powiedzieć, ale nudne nie są – albo przegrywamy wysoko, alby przekonująco zwyciężamy, albo odrabiamy straty i w ostatniej minucie ratujemy remis, albo toczymy bój cios za cios i wygrywamy na wyjeździe po morderczej walce. Strach pomyśleć, co nas czeka nas jeszcze w tych rozgrywkach.