Powrót

Mirosław Miozga: w razie czego jestem gotowy:)

Trochę zaskoczenia mogło wywołać zgłoszenie do rozgrywek na rundę wiosenną naszego trenera Mirosława Miozgi. Jak się okazało, sprawa ma proste wytłumaczenie, tym niemniej szkoleniowiec jest gotów w każdej chwili pomóc zespołowi na boisku.

„W niedzielę gramy ekstraklasowy mecz z bielskim Rekordem, a równolegle nasza drużyna U-18 wystąpi w turnieju eliminacyjnym mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej w Pniewach. Drugi bramkarz seniorskiego zespołu Patryk Puzio będzie bronił w młodzieżówce i była obawa, że do Bielska-Białej pojedziemy z jednym golkiperem, czyli Rafał Krzyśką. W razie potrzeby (odpukać) ktoś musiałby jednak być gotowy na stanięcie między słupkami w miejsce Rafała. A że ja w życiu trochę meczów w roli +lotnego+ zagrałem, więc padło na mnie, bo nie było pewności, czy zostaną załatwione wszelkie formalności związane z przejściem do CLEAREX-u Michała Potempy” – wyjaśnił Mirosław Miozga.

Potempa ostatecznie został już oficjalnie zgłoszony do rozgrywek, pojedzie z ekipą do Bielska – Białej, więc występ trenera w niedzielę jest mało prawdopodobny.

„Uczestniczę cały czas w treningach z drużyną i oczywiście – jeśli będzie trzeba – zawsze jestem gotowy wejść na boisko, by pomóc” – zadeklarował 42-letni Miozga. Na jego koszulce widnieje numer 14.

Nasz trener ostatni raz w ekstraklasie zagrał 3 maja 2015. Wtedy w Chorzowie CLEAREX zremisował z Red Devils Chojnice 4:4 w meczu ostatniej kolejki. Wyrównującego gola równo z końcową syreną strzelił… Mirosław Miozga.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/