Powrót

W niedzielę przyjeżdża Piast

W niedzielę o 17.00 CLEAREX Chorzów podejmie Piasta Gliwice  w meczu Futsal Ekstraklasy. Internetową transmisję można będzie śledzić tutaj 

Nasza drużyna ma za sobą świetną serię sześciu wygranych meczów (cztery w lidze i dwa w Pucharze Polski ). Do niedzielnego spotkania przystąpimy z pozycji wicelidera tabeli ekstraklasy, Gliwiczanie zajmują w niej szóstą pozycję, ale rozegrali jeden mecz więcej.

W tym roku przegraliśmy dotąd jeden mecz – 20 stycznia na wyjeździe z Red Devils Chojnice 3:5. W  hali przy ul. Dąbrowskiego 113 CLEAREX w tym sezonie nie doznał porażki.

Listopadowe starcie w Gliwicach przegraliśmy 1:3 (bramka Tomasz Golly) po dziwnym spotkaniu, które powinno się zakończyć naszym przekonującym zwycięstwem.  Liczą się jednak gole i punkty, a nie stworzone sytuacje i posiadanie piłki.

Teraz będzie okazja do rewanżu. Trzy dni później, w środę, zespół Piasta przyjedzie do nas ponownie. Tym razem na ćwierćfinał Pucharu Polski.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/