Powrót

Ostatni akord sezonu

W najbliższą niedzielę o 18.00  nasz zespół rozegra na wyjeździe pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w ekstraklasie. Rywalem będzie wicemistrz grupy północnej pierwszej ligi MOKS Słoneczny Stok Białystok. Przypomnijmy, że bezpośrednio do ekstraklasy awansowali mistrzowie obu grup: MKF Solne Miasto Wieliczka (południe) i AZS Uniwersytet Gdański (północ). Zastąpią spadkowiczów, czyli Gwiazdę Ruda Śląska i AZS Uniwersytet Śląski. Wicemistrzowie grup pierwszoligowych – MOKS (północ) i Heiro Rzeszów (południe) rozegrali najpierw dwumecz między sobą. Dwa razy wygrał zespół z Białegostoku 4:2 u siebie oraz 10:6 na wyjeździe i w ten sposób dotarł do baraży z CLEAREX-em. Rewanżowe spotkanie – definitywnie kończące nasz sezon – zostanie rozegrane w Chorzowie w następną niedzielę 15 maja o godz.18.00.
Nasi piłkarze mają za sobą udział w Final Four Pucharu Polski. W Zduńskiej Woli przegraliśmy rzutami karnymi z późniejszym triumfatorem Red Devils Chojnice 4:4 (1:1), d. 0:0, k: 1:3.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/