Ostatni mecz w sezonie za nami – teraz urlopy

Przed rozpoczęciem urlopów piłkarze CLEAREX-u  pokonali w sparingu  Irex-Gaz Chorzów 7:4 (4:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Zastawnik (2,23), Wadim Iwanow (3,33), Szymon Łuszczek (23, 51), Sebastian Leszczak (45), dla rywali: Michał Tkacz (9,57,67), Adrian Stachański (19).

Mecz trwał w sumie 70 minut (30 +40) bez zatrzymywania czasu, co – biorąc uwagę temperaturę było sporym wyzwaniem. W naszej drużynie zadebiutował bramkarz Mateusz Bednarczyk, który przyszedł z AZS UŚ Katowice.

CLEAREX: Mateusz Bednarczyk – Maciej Mizgajski, Adam Wędzony, Mikołaj Zastawnik, Sebastian Leszczak – Szymon Łuszczek, Krzysztof Salisz, Wadim Iwanow, Tomasz Golly oraz Mariusz Seget.

Mistrz Chorzowskiej Ligi Futsalu postawił trudne warunki i choć szybko zdobyliśmy dwa gole, mecz był niełatwy. W drugiej połowie dwukrotnie w poprzeczkę trafił Łuszczek, raz – Iwanow. Poza tym mieliśmy jeszcze kilka okazji bramkowych, ale i Bednarczyk razy został sprawdzony.

Po zakończeniu meczu nasi piłkarze rozpoczęli oficjalnie urlopy, na treningach w hali spotkają się pod koniec lipca.