Powrót

Po „Diabłach” czas na „Smoki”

Kolejnym ligowym przeciwnikiem CLEAREX-u Chorzów będzie w sobotę ekipa Red Dragons Pniewy, z którą zagramy na wyjeździe. W poprzedniej kolejce nasz zespół na własnym parkiecie rozbił Red Devils Chojnice 6:1. Nasi sobotni rywale swój mecz z Gattą Active Zduńska Wola przełożyli.

Obie drużyny mają na koncie po siedem punktów.W poprzednim sezonie rywalizacja ze „Smokami” była wyrównana i zacięta. W Pniewach wygraliśmy 1:0, u siebie przegraliśmy 2:3. Teraz też zapewne będzie ciekawie. Oba zespoły mają za sobą bardzo nierówny początek sezonu. Sobotni pojedynek da odpowiedź o stabilność formy. Mecz zacznie się o godz.18.00, więc ok. 19.30 wszystko powinno być jasne.

„Wygraliśmy ważny mecz, cieszymy się z wyniku, skuteczności i dobrej gry w obronie. Ale to już historia. Teraz przed nami ciężkie spotkanie” – podsumował trener CLEAREX-u Tomasz Ulfik..

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/