Powrót

W poniedziałek gramy w Toruniu

Po przerwie dla reprezentacji wracamy do rywalizacji ligowej. CLEAEX Chorzów w poniedziałek zagra na wyjeździe z FC Toruń w tzw. „telewizyjnym” meczu kończącym 8. kolejkę ekstraklasy. Torunianie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli z 13 punktami. My – niestety – jesteśmy przed tym spotkaniem przedostatnią drużyną ekstraklasy. W sześciu spotkaniach zdobyliśmy tylko cztery punkty.

Nie więc co ukrywać, że teoretycznym faworytem poniedziałkowego pojedynku będą wyżej notowani i grający przed własną publicznością gospodarze. Zadanie stojące przed zespołem trenera Mirosława Miozgi nie będzie z pewnością łatwe, ale przecież w poprzednim sezonie wygraliśmy dwa z trzech meczów z FC Toruń.

Początek obecnych rozgrywek nie był w wykonaniu naszej drużyny dobry, chociaż gra w poszczególnych meczach była zdecydowanie lepsza, niż osiągnięte wyniki. Pasmo kontuzji, pecha i niewykorzystanych sytuacji musi się wreszcie kiedyś skończyć.

Czy przełamanie przyjdzie w poniedziałek?  Zobaczymy.

Transmisję przeprowadzi telewizja SportKlub. Początek o godz.20.00.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/