Powrót

W poniedziałek wracamy do ligi

W poniedziałek wracamy do rywalizacji o ligowe punkty. W „telewizyjnym” (Sport Klub) pojedynku zmierzymy się na wyjeździe z MOKS Słoneczny Stok Białystok. Początek o godz. 20.00. Zaplanowany początkowo na Walentynki mecz 1/8 finału Pucharu Polski z AZS UMCS Lublin został przełożony, zapewne na marzec.

To będzie drugie starcie CLEAREX-u z ekipą białostocką. Październikowe spotkanie w Chorzowie przegraliśmy z beniaminkiem 0:4 (0:1). Nasz zespół zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli (20 punktów), MOKS jest 7. (14).

Z pierwszoligowym wtedy MOKS-em rywalizowaliśmy w maju 2016 w barażach o prawo gry w ekstraklasie.  W Białymstoku wygraliśmy 3:1 po trafieniach Szymona Łuszczka, Mateusza Omylaka i Mikołaja Zastawnika. W Chorzowie przegraliśmy – na szczęście – tylko 2:3, gole zdobyli wtedy Omylak i Paweł Budniak. I się utrzymaliśmy, choć nerwów było mnóstwo.

Teraz czas na wyjazdowy mecz z tym rywalem w ekstraklasie. Ponieważ chętnych do czołowej szóstki jest dużo więcej niż miejsc, każdy „wiosenny” pojedynek będzie bardzo ważny. Dlatego kto może – niech ogląda transmisję w Sport Klubie, a wszyscy powinni trzymać kciuki.:)

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/