Porażka w Szczecinie

CLEAREX Chorzów przegrał na wyjeździe z Pogonią’04 Szczecin 0:2 (0:1) w niedzielnym meczu 14. kolejki ekstraklasy.
CLEAREX: Damian Purolczak – Krzysztof Salisz, Bartosz Siadul, Daniel Wojtyna, Szymon Łuszczek oraz Robert Gładczak, Tomasz Golly, Mariusz Seget, Mateusz Omylak, Paweł Budniak, Dawid Pasierbek, Mikołaj Zastawnik.

Niestetey znów było to mecz, w którym zabrakło nam skuteczności. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji podbramkowych, wydawało się, że piłka po prostu musi wpaść do siatki gospodarzy. Tak się jednak nie stało. Po przerwie zepchnęliśmy rywali do defensywy, Damian Purolczak długo nie miał co robić. Jednak kontra Pogoni dała jej drugiego gola, a nasze wycofanie bramkarza w ostatnich minutach nie zmieniło niekorzystnego wyniku.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra już w środę. W Tychach zmierzymy się z miejscowym GKS w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski. O awansie decyduje na tym etapie jeden pojedynek.