Powrót

Przekonujące zwycięstwo w Trzyńcu

CLEAREX Chorzów pokonał w czeskim Trzyńcu miejscowy ekstraklasowy zespół SKP Ocel 6:1 (2:0) w swoim przedostatnim letnim sparingu. Bramki: Tomasz Lutecki i Tomasz Golly po dwie oraz Kamil Kmiecik i Piotr Łopuch. Mecz trwał 2 x 30 bez zatrzymywania czasu.

CLEAREX: Paweł Pstrusiński, Krystian Brzenk,Damian Purolczak – Mateusz Omylak, Mikołaj Zastawnik, Bartosz Siadul, Damian Ficek – Robert Gładczak, Robert Świtoń, Tomasz Lutecki, Mariusz Seget oraz Szymon Łuszczek, Daniel Wojtyna, Piotr Łopuch, Tomasz Golly, Kamil Kmiecik.

Nasz zespół pojechał na ten mecz w trakcie krótkiego zgrupowania w Szczyrku. Pracowity weekend został wypełniony nie tylko przez treningi fizyczne, ale  i mentalne. Te ostatnie wprowadzone po raz pierwszy na życzenie trenera Marcina Waniczka.

W następny piątek, 9 września, na koniec przygotowań podejmiemy w ostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu Remedium Pyskowice. Już w hali przy ul. Dąbrowskiego 113.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/