Remis w Gliwicach

CLEAREX Chorzów zremisował z GAF Omega Gliwice 1:1 (0:0) w sobotnim wyjazdowym meczu czwartej kolejki ekstraklasy. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mariusz Seget (28).
CLEAREX: Kamil Dworzecki – Mirosław Miozga, Paweł Budniak, Daniel Wojtyna, Bartosz Siadul – Krzysztof Salisz, Mikołaj Zastawnik, Mariusz Seget, Mateusz Omylak – Michał Tkacz, Szymon Łuszczek, Tomasz Rabczak, Tomasz Golly.

Zapewne gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje stworzone w tym meczu, już do przerwy byłoby „po sprawie”. Nie można powiedzieć, że rywal wysoko zawiesił poprzeczkę. To nam zabrakło skuteczności, zimnej krwi, spokoju i dokładności w decydujących momentach. Mimo to, kiedy po bardzo fajnej akcji Mariusz Seget dał nam prowadzenie w 28. minucie, wydawało się, że wreszcie wszystko zaskoczy i wywieziemy z Gliwic komplet punktów. Nic bardziej mylnego. Gospodarze cztery minuty później wyrównali z rzutu wolnego, nieco pomógł im rykoszet. I tyle. Skończyło się remisem. Za tydzień w piątek do Chorzowa przyjedzie ekipa Red Devils Chojnice.