Powrót

Skład młodego CLEAREX-u na eliminacje MP U-18

13 zawodników znalazło się w kadrze CLEAREX-u Chorzów na niedzielny pierwszy turniej eliminacyjny mistrzostw Polski U-18, który zostanie rozegrany w hali rudzkiego MOSiR w Halembie. Drugie zawody naszej grupy odbędą się na początku lutego w Bielsku- Białej.

Rywalami naszej drużyny będą Stal MOSiR Zabrze, Gwiazda Ruda Śląska, Grunwald Halemba i Rekord Bielsko-Biała. O końcowej kolejności zadecydują łączne wyniki obu turniejów. Mecze potrwają 2 x 12 minut z zatrzymywaniem czasu.

Awans do  finałów uzyskają dwie najlepsze drużyn z każdej z siedmiu grup. Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz turnieju finałowego Unisław Team PBDI i mistrz Polski z poprzedniego sezonu BSF ABJ Bochnia.

Skład naszej drużyny na niedzielny turniej przedstawia się następująco:

Bramkarza;

Patryk Puzio

Pozostali zawodnicy:

Krzysztof Kardas, Damian Kowalczyk, Łukasza Krysiak, Wojciech Latała, Krzysztof Manjura, Patryk Mentel, Mateusz Niechciał, Dominik Niemczyk, Dawid Penkala, Jędrzej Piotrowski, Dorian Strzyżewski, Michał Wrodarczyk.

Program turnieju w Halembie:

8:00 Grunwald Halemba Gwiazda Ruda Śląska
8:50 Clearex Chorzów Rekord Bielsko Biała
9:40 Stal MOSiR Zabrze Gwiazda Ruda Śląska
10:30 Grunwald Halemba Rekord Bielsko Biała
11:20 Stal MOSiR Zabrze Clearex Chorzów
12:10 Gwiazda Ruda Śląska Rekord Bielsko Biała
13:00 Grunwald Halemba Stal MOSiR Zabrze
13:50 Clearex Chorzów Gwiazda Ruda Śląska
14:40 Stal MOSiR Zabrze Rekord Bielsko Biała
15:30 Grunwald Halemba Clearex Chorzów

 

 

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/