STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

To już końcówka „jesieni”

Wydaje się, że sezon Futsal Ekstraklasy niedawno wystartował, tymczasem do rozegrania w rundzie "jesiennej" zostały nam już tylko dwa spotkania – u siebie z Gattą Active Zduńska Wola i na wyjeździe z AZS Uniwersytet Śląski Katowice. I na początku grudnia będzie można się pokusić o pierwsze podsumowania. ….

Wyglądało to naprawdę dobrze

Nasi piłkarze w poniedziałkowy wieczór rozstrzygnęli chyba wątpliwości, czy fatalnym wynik z inauguracyjnej kolejki należy się martwić. Wygląda na to, że nie. W drugim kolejnym spotkaniu CLEAREX pokazał z jednej strony świetną skuteczność (łącznie 13 goli strzelonych), z drugiej – skuteczną grę w obronie. Bo straciliśmy tylko ….

Dwa oblicza zespołu

Po bardzo – delikatnie mówiąc – przeciętnym inauguracyjnym meczu sezonu w Pniewach CLEAREX-e Chorzów rozgromił u siebie Red Devils Chojnice 7:1. I to jest niezły wynik, z punktu widzenia gości. Bo mogli przegrać zdecydowanie wyżej.Tyle, że niewiele możemy po tych dwóch spotkaniach pewnego powiedzieć o ….

Zaczęło się nieszczególnie

Inauguracyjny mecz nowego sezonu zawsze jest pewną niewiadomą dla trenerów, zawodników i kibiców. Niezależnie od tego, ile pracy zostało włożone w przygotowania, efekt meczowy może zaskoczyć. Pozytywnie albo negatywnie. Niedzielny pojedynek w Pniewach naszej drużynie nie wyszedł, nie ma co ukrywać. Przegraliśmy go 0:6, ….

Start sezonu coraz bliżej

Jeszcze nie tak dawno wszyscy przygotowywali się do urlopów, wakacyjnych podróży. Tymczasem opalenizna już zeszła, o leniuchowaniu podczas intensywnych treningów nikt nie pamięta. Piłkarze są w trakcie tak nielubianego przez nich okresu przygotowawczego. Futsalowa jesień zbliża się nieuchronnie wielkimi krokami. Pierwszą kolejkę nowego sezonu zaplanowano przecież na poł….

Trochę luzu i zaczyniemy kolejne przygotowania

Bardzo szybko zleciał czas w rundzie wiosennej. Może dlatego, że nasz zespół grał w niej naprawdę dobrze i do medalu zabrakło nam bardzo, bardzo niewiele. Jak to bywa w sporcie, było trochę podsumowań, analiz statystycznych, nieco zastanawiania się "co by było, gdyby…". Ale to już historia. Piłkarze mogą ….

Styczeń czasem treningów

W związku z długą przerwą w rozgrywkach ligowych mamy w styczniu swego rodzaju kolejny okres przygotowawczy. Cały ten sezon jest dość nietypowy, przeplatany zgrupowaniami kadry, przygotowującej się do mistrzostw Europy. Powołania trzech naszych zawodników do reprezentacji spowodowały, że znów przez pewien czas zespół trenuje w okrojonym skł….


Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/