STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

Pamięć

To jest ten rzadki w trakcie roku czas, kiedy bardziej liczy się przeszłość. Zatrzymajmy się w codziennym biegu, przypomnijmy sobie radosne i smutne chwile spędzone z ludźmi, których już nie ma obok nas. Ale pozostali w naszej pamięci.Pamiętajmy o nich wszystkich, ale też doceniajmy to, jest dziś. Bo ….

Gramy!!!!!

Zaczynamy nasz 19 sezon w ekstraklasie. Za piłkarzami i trenerami mnóstwo pracy podczas letnich treningów, kilka rozegranych sparingów. Wiele nerwów – związanych głównie z prawdziwą plagą kontuzji i chorób – pytań, wątpliwości. Bo niezależnie od tych wszystkich przygotowań i włożonego wysiłku, nikt nie ….

Praca, plany, marzenia

Wydawało się, że letnia przerwa między sezonami będzie baaaardzo długa. Tymczasem  wakacje szybko minęły  i zaczął się czas nudnej, żmudnej i …niezwykle potrzebnej pracy. To też moment snucia planów na najbliższe rozgrywki i marzeń o wynikach, sukcesach. Te marzenia pozwalają łatwiej przetrwać nielubiany przez zawodników tzw. okres ….

Koniec sezonu w dobrych humorach

Przeżyliśmy w zakończonym już sezonie chwile złe i dobre. Bywało nerwowo, skończyło się świetnie. Jesienią w kilku meczach czegoś zabrakło, doznaliśmy trudnych do wyjaśnienia porażek.  Wiosna "była nasza". Lepsza,  bardziej optymistyczna,  no i skończona z uśmiechem na twarzy. Przybył….

Coś drgnęło:)

U progu tej edycji Pucharu Polski chyba niewielu stawiało na nasz zespół. W dodatku losowania nas nie rozpieszczały. W półfinale poradziliśmy sobie w dwumeczu z broniącą mistrzostwa Polski Gattą Active Zduńska Wola. Wreszcie w decydującym starciu okazaliśmy się lepsi od lidera ekstraklasy. CLEAREX zdobył Puchar Polski, zakwalifikował ….

W maju wszystko się rozstrzygnie

Rok temu musieliśmy w barażach bronić miejsca w ekstraklasie. Teraz zagramy w grupie mistrzowskiej ligi i w finale Pucharu Polski. Po podziale punktów różnice w tabeli maleją, wiele się może wydarzyć. W finałowym dwumeczu z bielskim Rekordem – mając choćby w pamięci ostatni pojedynek ligowy z tym ….

Utrzymać formę

Wygraliśmy w sobotę ważny mecz. Ale przed nami w tym sezonie jeszcze wiele istotnych pojedynków. Ligowych i pucharowych. Pierwszy już w środę, kiedy będziemy mogli postawić pierwszy krok w kierunku finału Pucharu Polski. Do tego jednak trzeba utrzymać formę, zaangażowanie, walkę. To nie będzie łatwe. Ale jedno jest ….