STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

Czas na urlop w dobrym nastroju

Kiedy zimą szykowaliśmy się do gry o miejsce na podium,  niektórzy znawcy futsalu się śmiali, inni – delikatnie mówiąc. – nie bardzo wierzyli. Tymczasem CLEAREX cel osiągnął i cała ekipa może się spokojnie i w dobrym nastroju udać na zasłużony urlop:) A w sierpniu wracamy do treningów…..

Ruszamy do walki o medal

Okres świąteczno-noworoczny (jak zwykle) minął bardzo szybko. I, chociaż za oknem zima w pełnej krasie, zaczynamy rundę rewanżową Futsal Ekstraklasy, czyli – wiosenną. Po sezonie zasadniczym tabela będzie podzielona na pół, ale punkty – już nie. Dlatego każdy mecz jest niezwykle ważny, bo ewentualne straty będzie trudniej odrobić. w ….

To już końcówka „jesieni”

Wydaje się, że sezon Futsal Ekstraklasy niedawno wystartował, tymczasem do rozegrania w rundzie "jesiennej" zostały nam już tylko dwa spotkania – u siebie z Gattą Active Zduńska Wola i na wyjeździe z AZS Uniwersytet Śląski Katowice. I na początku grudnia będzie można się pokusić o pierwsze podsumowania. ….

Wyglądało to naprawdę dobrze

Nasi piłkarze w poniedziałkowy wieczór rozstrzygnęli chyba wątpliwości, czy fatalnym wynik z inauguracyjnej kolejki należy się martwić. Wygląda na to, że nie. W drugim kolejnym spotkaniu CLEAREX pokazał z jednej strony świetną skuteczność (łącznie 13 goli strzelonych), z drugiej – skuteczną grę w obronie. Bo straciliśmy tylko ….

Dwa oblicza zespołu

Po bardzo – delikatnie mówiąc – przeciętnym inauguracyjnym meczu sezonu w Pniewach CLEAREX-e Chorzów rozgromił u siebie Red Devils Chojnice 7:1. I to jest niezły wynik, z punktu widzenia gości. Bo mogli przegrać zdecydowanie wyżej.Tyle, że niewiele możemy po tych dwóch spotkaniach pewnego powiedzieć o ….

Zaczęło się nieszczególnie

Inauguracyjny mecz nowego sezonu zawsze jest pewną niewiadomą dla trenerów, zawodników i kibiców. Niezależnie od tego, ile pracy zostało włożone w przygotowania, efekt meczowy może zaskoczyć. Pozytywnie albo negatywnie. Niedzielny pojedynek w Pniewach naszej drużynie nie wyszedł, nie ma co ukrywać. Przegraliśmy go 0:6, ….

Start sezonu coraz bliżej

Jeszcze nie tak dawno wszyscy przygotowywali się do urlopów, wakacyjnych podróży. Tymczasem opalenizna już zeszła, o leniuchowaniu podczas intensywnych treningów nikt nie pamięta. Piłkarze są w trakcie tak nielubianego przez nich okresu przygotowawczego. Futsalowa jesień zbliża się nieuchronnie wielkimi krokami. Pierwszą kolejkę nowego sezonu zaplanowano przecież na poł….

Trochę luzu i zaczyniemy kolejne przygotowania

Bardzo szybko zleciał czas w rundzie wiosennej. Może dlatego, że nasz zespół grał w niej naprawdę dobrze i do medalu zabrakło nam bardzo, bardzo niewiele. Jak to bywa w sporcie, było trochę podsumowań, analiz statystycznych, nieco zastanawiania się "co by było, gdyby…". Ale to już historia. Piłkarze mogą ….

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/