STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

Po, a zarazem, przed sezonem

Skończył się najdziwniejszy sezon w historii polskiego futsalu. Liga została przerwana w nieszczęśliwym dla nas momencie, jeśli w ogóle jest dobry czas na coś takiego. Udało się dokończyć rywalizację w Pucharze Polski. Rozegraliśmy w sierpniu cztery emocjonujące, można powiedzieć – niezapomniane – spotkania w czasach pandemii. Do ….

Długa przerwa w lidze

W sposób niespodziewany zakończył się, z powodu pandemii koronawirusa, sezon futsalowej ekstraklasy. To nie tak miało być. Czekaliśmy przecież jeszcze na wiele ligowych spotkań, mnóstwo emocji, bramek. Tymczasem wszystko zatrzymało się  już marcu. Z tego też względu bardzo długo przyjdzie nam czekać na kolejne mecze. Trzeba mieć ….

25. rok działalności CLEAREX-u rozpoczęty

Weszliśmy w 25. rok działalności CLEAREX-u Chorzów. Weszliśmy nieźle, o czym świadczy miejsce w tabeli Futsal Ekstraklasy, liczba zdobytych punktów i bramek. Niektórych – palce lizać, co widać na skrótach. Gramy fajny futsal, taki "na tak". Ofensywny, widowiskowy. Nie bez powodu nasz mecz z ….

Skuteczność jest decydująca

Porażka na wyjeździe z beniaminkiem i wygrana u siebie z lokalnym rywalem – tak zaczął się dla nas sezon 2019/20. Niewiele można z tych dwóch wyników wnioskować. Zaczęliśmy  "w kratkę", natomiast już te dwa mecze potwierdziły starą, sprawdzoną regułę.Do osiągnięcia dobrego rezultatu ….

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/