STREFA FANA

 

DRUŻYNA

GALERIA

DO POBRANIA

BLOG

Praca, plany, marzenia

Wydawało się, że letnia przerwa między sezonami będzie baaaardzo długa. Tymczasem  wakacje szybko minęły  i zaczął się czas nudnej, żmudnej i …niezwykle potrzebnej pracy. To też moment snucia planów na najbliższe rozgrywki i marzeń o wynikach, sukcesach. Te marzenia pozwalają łatwiej przetrwać nielubiany przez zawodników tzw. okres ….

Koniec sezonu w dobrych humorach

Przeżyliśmy w zakończonym już sezonie chwile złe i dobre. Bywało nerwowo, skończyło się świetnie. Jesienią w kilku meczach czegoś zabrakło, doznaliśmy trudnych do wyjaśnienia porażek.  Wiosna "była nasza". Lepsza,  bardziej optymistyczna,  no i skończona z uśmiechem na twarzy. Przybył….

Coś drgnęło:)

U progu tej edycji Pucharu Polski chyba niewielu stawiało na nasz zespół. W dodatku losowania nas nie rozpieszczały. W półfinale poradziliśmy sobie w dwumeczu z broniącą mistrzostwa Polski Gattą Active Zduńska Wola. Wreszcie w decydującym starciu okazaliśmy się lepsi od lidera ekstraklasy. CLEAREX zdobył Puchar Polski, zakwalifikował ….

W maju wszystko się rozstrzygnie

Rok temu musieliśmy w barażach bronić miejsca w ekstraklasie. Teraz zagramy w grupie mistrzowskiej ligi i w finale Pucharu Polski. Po podziale punktów różnice w tabeli maleją, wiele się może wydarzyć. W finałowym dwumeczu z bielskim Rekordem – mając choćby w pamięci ostatni pojedynek ligowy z tym ….

Utrzymać formę

Wygraliśmy w sobotę ważny mecz. Ale przed nami w tym sezonie jeszcze wiele istotnych pojedynków. Ligowych i pucharowych. Pierwszy już w środę, kiedy będziemy mogli postawić pierwszy krok w kierunku finału Pucharu Polski. Do tego jednak trzeba utrzymać formę, zaangażowanie, walkę. To nie będzie łatwe. Ale jedno jest ….

Wiosenny optymizm

Koniec zimy zawsze sprzyja pozytywnym refleksjom. Teraz do pogody dostosowali się nasi piłkarze. Grają ostatnio naprawdę fajnie, szybko, widowiskowo i …skutecznie. Z tym ostatnim bywało wcześniej bardzo różnie. Wygraliśmy trzy mecze Pucharu Polski strzelając w nich 9 goli, tracąc 2. W lidze z czterech ostatnich spotkań wygraliśmy ….

Wyniki gorsze niż gra

Na pewno wyniki naszego zespołu jesienią były dużo gorsze, niż gra CLEAREX-u. Pominąwszy wysoką porażkę z Rekordem, w pozostałych spotkaniach zakończonych remisami czy przegranymi byliśmy lepsi od rywali. Przyznawali to nawet postronni obserwatorzy. Gdyby punkty przyznawali sędziowie za styl, miejsce w tabeli byłoby zdecydowanie ….