Świetna gra CLEAREX-u i zasłużone, wysokie zwycięstwo

Nasi piłkarze byli  w sobotni wieczór skoncentrowani, zdeterminowani, skuteczni. Efektem przewagi CLEAREX-u była przekonująca wygrana. Zaczęło się już w 3 minucie od pięknego trafienia Adama Wędzonego pod poprzeczkę, po rozegraniu rzutu rożnego.

Dobrze broniliśmy, pewnym punktem był bramkarz Rafał Krzyśka i wyprowadzaliśmy zabójcze ciosy. Płaskim uderzeniem w długi róg podwyższył Szymon Łuszczek, po długim podaniu Krzyśki trzeciego gola zdobył Mikołaj Zastawnik, celną „petardę” odpalił Sebastian Leszczak, wreszcie tuż przed przerwą Tomasz Golly z bliska wykończył głową akcję Zastawnika

I właściwie po 20 minutach wszystko było jasne. Po zmianie stron goście grali z lotnym bramkarzem. Szybko wykorzystał to precyzyjnym strzałem niemal przez całe boisko Adam Wędzony. „Smoki” zdobyły kontaktowego gola w 24 minucie na 6:1, ale to było  wszystko, na co im pozwoliliśmy. Potem jeszcze bramki dołożyli Zastawnik (dobijając własny rzut karny) i Wadim Iwanow.

W ostatnich 10 minutach w naszej bramce stanął Patryk Puzio i też zanotował bardzo dobry występ.

Trener Mirosław Miozga zapowiadał rewanż za wyjazdową porażkę 0:6 w inauguracyjnej kolejce sezonu i tak się stało.