Powrót

Wygrana na koniec sezonu

CLEAREX Chorzów pokonał na wyjeździe Red Dragons Pniewy 4:3 (2:1)  w niedzielnym ostatniej kolejki sezonu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mariusz Seget (5,14), Tomasz Golly (24), Robert Gładczak (25); dla gospodarzy: Piotr Błaszyk (14), Oskar Stankowiak 926), Roman Wachula (37). Zajęliśmy czwarte miejsce w tabeli mający tyle samo punktów, co wyprzedzający nas FC Toruń. Zadecydowała gorsza lokata CLEAREX-u po sezonie zasadniczym. Do brązowego medalu zabrakło nam punktu.

CLEAREX: Rafał Krzyśka/Patryk Puzio – Szymon Łuszczek, Tomasz Golly, Mariusz Seget, Wadim Iwanow – Robert Gładczak, Mateusz Omylak, Piotr Łopuch, Maciej Mizgajski, Robert Świtoń, Adam Wędzony.

Zagraliśmy w tym spotkaniu bez pauzujących za kartki Mikołaja Zastawnika i Sebastiana Leszczaka. Prowadziliśmy od początku do końca, w pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali przedłużonego rzutu karnego. W ostatnich pięciu minutach „Smoki” grały z lotnym bramkarzem. Straciliśmy  w tym czasie co prawda jednego gola, ale dowieźliśmy do końca zwycięstwo.

Tym spotkaniem CLEAREX Chorzów zakończył sezon 2017/2018.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/