CLEAREX – GKS Tychy 9:2 w sparingu

CLEAREX Chorzów rozgromił GKS Tychy 9:2 (1:1) w piątkowym sparingu. Po dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Pasierbek, Michał Tkacz, Tomasz Golly, a po jednej dołożyli Mateusz Omylak, Mikołaj Zastawnik i Krzysztof Salisz.

Mecz trwał 2 x 25 minut z zatrzymywanym czasem.

Zagraliśmy w składzie: Damian Purolczak, Patryk Hejlman, Kamil Dworzecki – Daniel Wojtyna, Krzysztof Salisz, Michał Tkacz, Tomasz Golly – Mirosław Miozga, Paweł Budniak, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Rabczak oraz Mateusz Omylak, Mariusz Seget, Dawid Pasierbek.

Pierwsza połowa była jeszcze średnia w naszym wykonaniu. Ale po przerwie zespół dał wreszcie popis skuteczności i wygrał swój pierwszy letni mecz kontrolny.

Kolejnym rywalem podczas letnich przygotowań będzie we wtorek MKF Solne Miasto Wieliczka, z którym zagramy na wyjeździe.