Powrót

CLEAREX – GKS Tychy 9:2 w sparingu

CLEAREX Chorzów rozgromił GKS Tychy 9:2 (1:1) w piątkowym sparingu. Po dwie bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Pasierbek, Michał Tkacz, Tomasz Golly, a po jednej dołożyli Mateusz Omylak, Mikołaj Zastawnik i Krzysztof Salisz.

Mecz trwał 2 x 25 minut z zatrzymywanym czasem.

Zagraliśmy w składzie: Damian Purolczak, Patryk Hejlman, Kamil Dworzecki – Daniel Wojtyna, Krzysztof Salisz, Michał Tkacz, Tomasz Golly – Mirosław Miozga, Paweł Budniak, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Rabczak oraz Mateusz Omylak, Mariusz Seget, Dawid Pasierbek.

Pierwsza połowa była jeszcze średnia w naszym wykonaniu. Ale po przerwie zespół dał wreszcie popis skuteczności i wygrał swój pierwszy letni mecz kontrolny.

Kolejnym rywalem podczas letnich przygotowań będzie we wtorek MKF Solne Miasto Wieliczka, z którym zagramy na wyjeździe.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/