Powrót

Damian Purolczak: konkurencja wszystkim wyjdzie na dobre

Damian Purolczak będzie musiał w nowym sezonie walczyć miejsce w bramce CLEAREX-u Chorzów z Pawłem Pstrusińskim i Krystianem Brzenkiem. „Na pewno podejmę tę walkę. Wiem, że łatwo nie będzie. Ale konkurencja o to, by stanąć między słupkami, na pewno każdemu z nas wyjdzie na dobre” – uważa 23 – letni bramkarz.

„Nie możemy jeszcze zapomnieć o tym ostatnim, nieudanym dla nas, sezonie. Trzeba go zanalizować, zastanowić się, co zrobiliśmy źle, wyciągnąć wnioski. I dopiero potem puścić w niepamięć” – stwierdził Purolczak.

Zauważył, że jeszcze przed wyjazdem rok temu Pawła Pstrusińskiego do ligi włoskiej rywalizacja między nimi o pozycję bramkarza była korzystna.

„Zdawaliśmy sobie sprawę z tego obaj. Teraz będzie podobnie, tylko … trudniej. Ja już przed poprzednim sezonem wiedziałem, że nie odstaję za bardzo od poziomu Kamila Dworzeckiego. Mocno nad sobą pracowałem podczas treningów z Tomkiem Ulfikiem, miałem też trochę szczęścia. Sytuacja Kamila się z różnych względów skomplikowała i ostatecznie to ja broniłem” – podsumował Damian Purolczak.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/