Powrót

W niedzielę gramy u siebie z Piastem Gliwice

CLEAREX Chorzów podejmie w niedzielę Piasta Gliwice w meczu 6 kolejki ekstraklasy. Początek o godz.18.00, transmisja telewizyjna w internecie na www.comtv.pl. Przed tym spotkaniem nasz zespół zajmuje 9 miejsce w tabeli (4 punkty), gliwiczanie są pozycji piątej, mając 9 „oczek”.

W poprzedniej kolejce my – grając w osłabionym na skutek kontuzji zestawieniu – przegraliśmy na wyjeździe z Gattą Active Zduńska Wola 3:5. Gliwiczanie we własnej hali pokonali MKF Solne Miasto Wieliczka 3:2.

Miniony sezon przyniósł nasze trzy ligowe pojedynki z Piastem. W części zasadniczej najpierw w Chorzowie przegraliśmy 2:4 (bramki Mikołaj Zastawnik i Tomasz Lutecki), potem w Gliwicach gospodarze wygrali 3:1 (dla nas trafił Wadim Iwanow). W grupie mistrzowskiej na wyjeździe lepszy był już CLEAREX, wygrywając 4:2 (Mikołaj Zastawnik, Robert Świtoń, Tomasz Golly, Wadim Iwanow).

Początek obecnych rozgrywek oba zespoły miały dość nierówny. Gwarantuje to z nieprzewidywalność  wyniku i ciekawe spotkanie.

Dlatego zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113, a domatorów – przed ekrany.

Początek meczu w niedzielę o godz.18.00.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: http://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/