W poniedziałek wracamy do ligi

Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do rywalizacji ligowej. W poniedziałek o 19.30 podejmiemy Euromastera Chrobry Głogów w meczu 15. kolejki ekstraklasy. W poprzedniej kolejce oba zespoły doznały „domowych” porażek. CLEAREX przegrał z AZS UŚ Katowice 1:4, Chrobry  uległ Piastowi Gliwice 2:5.

Nasz październikowy pojedynek  w Głogowie zakończył się remisem 3:3 po dwóch golach Tomasza Luteckiego i jednym Mikołaja Zastawnika.

Po 14 kolejkach CLEAREX zajmuje 9 miejsce mając 17 punktów, głogowianie są przedostatni (7 punktów). Pełna tabela znajduje się w zakładce „rozgrywki”.

Podczas dwutygodniowej przerwy kadrowicze Mikołaj Zastawnik i Tomasz Lutecki uczestniczyli w międzynarodowym turnieju w Tychach. Pozostali zawodnicy rozegrali dwa sparingi, zakończone wygranymi  z GKS Tychy 4:3 i drugą ekipą rudzkiej Gwiazdy 9:2.

W poniedziałek rywal będzie już ekstraklasowy. Oba zespoły bardzo potrzebują punktów, by piąć się w górę tabeli. Należy się spodziewać dużej dawki emocji, oby z pozytywnym finałem dla nas.

Zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113.