Powrót

Wygrany sparing z Gwiazdą

W kolejnym sparingu pokonaliśmy u siebie drugi zespół Gwiazdy Ruda Śląska 9:2 (1:2, 3:0, 5:0). Mecz trwał 3 x 20 minut bez zatrzymywania czasu. Bramki dla CLEAREX-u: Wadim Iwanow, Tomasz Golly i Szymon Łuszczek po dwie oraz Daniel Wojtyna, Robert Świtoń i Damian Ficek po jednej.

CLEAREX: Bartłomiej Krzywicki/Damian Purolczak/Paweł Pstrusiński -Wadim Iwanow,Tomasz Golly,Szymon Łuszczek, Robert Gładczak – Mateusz Omylak, Daniel Wojtyna, Mariusz Seget, Damian Ficek oraz Robert Świtoń, Piotr Łopuch.

Zabrakło w tym spotkaniu z oczywistych przyczyn kadrowiczów Tomasza Luteckiego i Mikołaja Zastawnika, którzy mieli za sobą turniej w Tychach. Mecz zaczął się dla nas nieszczególnie, bo przegrywaliśmy 0:2. Potem już było znacznie lepiej. Zdobyliśmy 9 kolejnych goli, mieliśmy szanse na jeszcze kilka.

I tyle. A w poniedziałek po reprezentacyjnej przerwie wracamy do rywalizacji ligowej  i podejmiemy Euromastera Chrobry Głogów.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/