W sobotę mecz z AZS UŚ

O nietypowej porze – sobota,  godz.15.30 – CLEAREX Chorzów podejmie AZS Uniwersytet Śląski Katowice w meczu Futsal Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi kanał SportKlub. Pierwotnie spotkanie było planowane na poniedziałkowy wieczór, ale gości czeka jeszcze w kolejnym tygodniu półfinał Pucharu Polski i stąd zmiana.

Grudniowe starcie w Katowicach skończyło się naszą wygraną 3:2 po mękach i decydującym golu zdobytym przez Macieja Mizgajskiego w 40 minucie.

Tabela przemawia na naszą korzyść. CLEREX jest trzeci, AZS zajmuje 10 miejsce. Na razie mamy 36 punktów,  rywale – dokładnie połowę mniej.

W ostatniej kolejce nasz zespół na wyjeździe pechowo zremisował z Gattą Active Zduńska Wola 3:3, katowiczanie w Gliwicach przegrali z Piastem 2:5. Ale tydzień wcześniej u siebie podzielili się punktami z bielskim Rekordem. Nie ma się co nastawiać na jakiś „spacerek”, tym bardziej, że do końca sezonu zasadniczego zostały tylko trzy kolejki i każda drużyna chce w nich wywalczyć jak najwięcej punktów.

Zapraszamy serdecznie na mecz do hali przy ul. Dąbrowskiego 113 (wiosenny spacer plus gwarantowane emocje), ewentualnie przed ekrany telewizorów (emocje bez spaceru)

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.