W sobotę mecz z AZS UŚ

O nietypowej porze – sobota,  godz.15.30 – CLEAREX Chorzów podejmie AZS Uniwersytet Śląski Katowice w meczu Futsal Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi kanał SportKlub. Pierwotnie spotkanie było planowane na poniedziałkowy wieczór, ale gości czeka jeszcze w kolejnym tygodniu półfinał Pucharu Polski i stąd zmiana.

Grudniowe starcie w Katowicach skończyło się naszą wygraną 3:2 po mękach i decydującym golu zdobytym przez Macieja Mizgajskiego w 40 minucie.

Tabela przemawia na naszą korzyść. CLEREX jest trzeci, AZS zajmuje 10 miejsce. Na razie mamy 36 punktów,  rywale – dokładnie połowę mniej.

W ostatniej kolejce nasz zespół na wyjeździe pechowo zremisował z Gattą Active Zduńska Wola 3:3, katowiczanie w Gliwicach przegrali z Piastem 2:5. Ale tydzień wcześniej u siebie podzielili się punktami z bielskim Rekordem. Nie ma się co nastawiać na jakiś „spacerek”, tym bardziej, że do końca sezonu zasadniczego zostały tylko trzy kolejki i każda drużyna chce w nich wywalczyć jak najwięcej punktów.

Zapraszamy serdecznie na mecz do hali przy ul. Dąbrowskiego 113 (wiosenny spacer plus gwarantowane emocje), ewentualnie przed ekrany telewizorów (emocje bez spaceru)