Wygrana w ostatnim sparingu

W naszym trzecim i ostatnim przedsezonowym sparingu pokonaliśmy u siebie beniaminka FOGO Futsal Ekstraklasy Sośnicę Gliwice 3:2 (1:1).

Bramki: 0:1 Michał Hyży, 1:1 Aleksander Hartstein, 1:2 Bartosz Muszyński, 2:2 Sebastian Brocki, 3:2 Marcin Grzywa.

Mecz trwał 2 x 35 minut bez zatrzymywania czasu.

Clearex:  Olivier Nadolski/Maksym Kisielow/Oskar Banasiak/Olivier Bik – Marcin Grzywa, Artur Kubicki, Mariusz Seget, Przemysław Dewucki – Maciej Mizgajski, Łukasz Borkowski, Dominik Jankowski, Sebastian Brocki oraz Marcin Ceglarek, Aleksander Hartstein i zawodnicy testowani.

W pierwszej połowie mieliśmy sporo sytuacji bramkowych – m.in. Mariusz Seget z kilku metrów trafił w poprzeczkę  –  ale to goście objęli prowadzenie. Wyrównał tuż przed przerwą przepięknym strzałem z daleka Aleksander Hartstein.

Po przerwie znów pierwsi gola zdobyli gliwiczanie, wyrównał Sebastian Brocki, pokonując na raty bramkarza rywali, po dobrym podaniu Hartsteina.

Potem piłkarze Sośnicy dwa razy obili naszą poprzeczkę, raz słupek, a na zakończenie Marcin Grzywa huknął nie do obrony i wygraliśmy 3:2.

Był to trzeci i ostatni letni sparing Clearex-, bowiem zaplanowany na piątek mecz z GKS Tychy został odwołany