Powrót

22 stycznia urodzinowy mecz z „Niebieskimi”

2 grudnia CLEAREX Chorzów skończy 20 lat. W tym czasie – z racji trwających sezonów ligowych – trudno byłoby świętować. Dlatego urodzinowy mecz zostanie rozegrany w piątek 22 stycznia w hali przy ul Dąbrowskiego 113.

A rywal będzie wyjątkowy, bowiem naprzeciwko naszego zespołu stanie 14 – krotny piłkarski mistrz Polski, czyli… Ruch Chorzów.

Prezesowi „Niebieskich” Dariuszowi Smagorowiczowi i trenerowi Waldemarowi Fornalikowi należą się podziękowania za akceptację idei tego niecodziennego pojedynku, w trakcie ważnego przecież dla Ruchu okresu przygotowaczego. Dla naszego zespołu będzie to niepowtarzalna okazja zagrania z tak znamienitym przeciwnikiem.

Początek imprezy, której częścią będzie mecz, jest zaplanowany na godz. 18.00. O szczegółach, dotyczących m.in. zasad gry, będziemy jeszcze informowali. Na pewno jednak już warto sobie rezerwować czas na ten niezwykły wieczór.

Anonsowany wcześniej pomysł zaproszenia do Chorzowa zespołu Barcelony nie doczekał się realizacji, ponieważ nie udało się uzgodnić z Katalończykami satysfakcjonującego terminu.