Powrót

Trener Andrzej Szłapa – stać nas na więcej

„Wierzyliśmy w wygraną, co było widać do końca. Na pewno stać nas na więcej. Nie uniknęliśmy paru błędów, a  Rekord to skrzętnie wykorzystał” – podsumował środowy mecz trener naszej drużyny Andrzej Szłapa.

Przyznał, że każdy wynik inny, niż zwycięstwo gości byłby uważany za niespodziankę, biorąc pod uwagę nasz poprzedni mecz ligowy, przegrany 1:9.

„Na tle bardzo dobrej drużyny zagraliśmy przyzwoicie. Na pewno stać nas  na więcej. Potrafiliśmy nawiązać walkę, napsuć rywalom krwi, co oczywiście nie daje żadnej satysfakcji” – dodał.

Zaznaczył dobry występ młodzieżowca Dominika Jankowskiego.

„Gra regularnie, choć tak naprawdę powinien się dopiero uczyć. Ogrywa się, nabiera pewności siebie. Popełnia błędy, na pewno będzie się starał ich unikać” – stwierdził.

Trener zauważył, że nasza drużyna poradziła sobie grając w osłabieniu przez dwie minuty.

„Było widać włożoną dużą pracę i zaangażowanie, żeby wytrzymać osłabienie przeciwko rywalowi łatwo dochodzącemu do sytuacji strzeleckich nawet przy wyrównanych siłach. Zostawiliśmy dziś mnóstwo zdrowia na boisku, musimy się do soboty zregenerować ” – zakończył Andrzej Szłapa.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/