Powrót

Bilety na mecz z FC Toruń

Trwa sprzedaż wejściówek na mecz 19. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy, który zostanie rozegrany w najbliższą środę o godz. 18:00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego. Rywalem Niebieskich będzie zespół FC Toruń. Bilety można nabywać stacjonarnie oraz w internecie.

 

Podobnie jak przed derbami z Piastem Gliwice bilety na to spotkanie można kupować na portalu KupBilet.pl. Przypominamy, że wszystkie miejsca są numerowane, a bilety – imienne, co oznacza, że na mecz wejść będzie mogła tylko osoba, której imię i nazwisko widnieje na bilecie. Każda osoba wchodząca na teren sportowej imprezy masowej musi okazać pracownikom służb porządkowych lub informacyjnych dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Bilety należy posiadać wydrukowane lub w formie elektronicznej (prosimy rozjaśnić ekran do maksymalnego poziomu przed kontrolą biletów!).

Zakup biletów w kasie stacjonarnej

Na spotkanie z FC Toruń można również kupować bilety  w Centrum Rekreacji i Wdzięku dziś i jutro (poniedziałek-wtorek) w godz. 7:00-21:30 oraz w środę w godz. 7:00-15:00. Sprzedaż biletów w CRiW kończy się 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania lub w momencie wyprzedania puli biletów.

Bilety można nabywać w cenie 15 zł (normalne) oraz 10 zł (ulgowe). Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są:

  • dzieci i młodzież szkolna do ukończenia szkoły średniej – po okazaniu ważnej legitymacji
  • emeryci i renciści – po okazaniu legitymacji emeryta/rencisty

Honorowane są również Karty Dużej Rodziny – posiadacze KDR uprawnieni są do zakupu biletów w cenie 8 zł (normalne) oraz 4 zł (ulgowe). Bilety te sprzedawane są tylko w sprzedaży stacjonarnej na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania oraz w Centrum Rekreacji i Wdzięku na 3 dni przed meczem – w sytuacji, gdy bilety w systemie Kupbilet.pl są wyprzedane, sprzedaż stacjonarna zostaje zakończona!

Jeden użytkownik może kupić maksymalnie 10 biletów na jeden mecz.

Obiekt zostanie otwarty godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania.

Posiadaczy karnetów sezonowych prosimy o zajmowanie miejsc w Sektorze B w rzędach III, IV oraz V.

Został wyznaczony sektor dla gości – sektor C. Wszystkich kibiców drużyn przyjezdnych zachęcamy do zakupu biletów na dedykowane miejsca. Wejście na sektor gości odbywa się od strony parkingu wewnętrznego MORiS.

Plan hali dostępny jest tutaj.

Przypominamy również, że na teren hali nie można wnosić własnych napojów oraz flag wielkoformatowych. Obowiązuje również bezwzględny zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych – hala MORiS połączona jest z systemem sygnalizacji pożarowej, której uruchomienie oznacza przerwanie meczu, ewakuację hali, co w konsekwencji może prowadzić do nałożenia kar dla gospodarzy oraz zakończenie spotkania walkowerem. Teren imprezy masowej będzie monitorowany oraz rejestrowany.

Będzie również wyznaczone na zewnątrz miejsce dla kibiców palących. Przypominamy jednak, że w przypadku powrotu do hali wymagane jest ponowne przedstawienie biletu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Pełny regulamin imprezy dostępny jest pod tym adresem.

Bilety kupicie na stronie KupBilet.