Powrót

Bilety na mecz z Legią

Rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na mecz 23. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy, który zostanie rozegrany w środę, 28 lutego, o godz. 18:00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego. Rywalem Niebieskich będzie zespół Legia Warszawa. Bilety można nabywać stacjonarnie oraz w internecie.

 

Podobnie jak przed poprzednimi spotkaniami bilety można kupować na portalu KupBilet.pl. oraz stacjonarnie w Centrum Rekreacji w poniedziałek i wtorek w godz. 7:00-21:30 oraz w środę w godz. 7:00-15:00. Sprzedaż biletów w CRiW kończy się 3 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania lub w momencie wyprzedania dostępnej puli. Wejściówki można nabywać w cenie 15 zł (normalne) oraz 10 zł (ulgowe). Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są:

  • dzieci i młodzież szkolna do ukończenia szkoły średniej – po okazaniu ważnej legitymacji
  • emeryci i renciści – po okazaniu legitymacji emeryta/rencisty

Honorujemy również Karty Dużej Rodziny – posiadacze KDR uprawnieni są do zakupu biletów w cenie 8 zł (normalne) oraz 4 zł (ulgowe). Bilety te sprzedawane są tylko w sprzedaży stacjonarnej na 2 godziny przed planowanym rozpoczęciem spotkania w kasach hali MORiS oraz w Centrum Rekreacji i Wdzięku na 3 dni przed meczem. W sytuacji, gdy bilety w systemie Kupbilet.pl są wyprzedane, sprzedaż stacjonarna zostaje zakończona. Jeden użytkownik może kupić maksymalnie 10 biletów na jeden mecz. Posiadaczy karnetów sezonowych prosimy o zajmowanie miejsc w Sektorze B w rzędach III, IV oraz V.

Przypominamy, że wszystkie miejsca są numerowane, a bilety – imienne, co oznacza, że na mecz wejść będzie mogła tylko osoba, której imię i nazwisko widnieje na bilecie. Każda osoba wchodząca na teren sportowej imprezy masowej musi okazać pracownikom służb porządkowych lub informacyjnych dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Bilety należy posiadać wydrukowane lub w formie elektronicznej (prosimy rozjaśnić ekran do maksymalnego poziomu przed kontrolą biletów!).

Obiekt zostanie otwarty godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania.

Został wyznaczony sektor dla gości – sektor C. Wszystkich kibiców drużyn przyjezdnych zachęcamy do zakupu biletów na dedykowane miejsca. Wejście na sektor gości odbywa się od strony parkingu wewnętrznego MORiS.

Plan hali dostępny jest tutaj.

Przypominamy również, że na teren hali nie można wnosić własnych napojów oraz flag wielkoformatowych. Obowiązuje również bezwzględny zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych – hala MORiS połączona jest z systemem sygnalizacji pożarowej, której uruchomienie oznacza przerwanie meczu, ewakuację hali, co w konsekwencji może prowadzić do nałożenia kar dla gospodarzy oraz zakończenie spotkania walkowerem. Teren imprezy masowej będzie monitorowany a obraz rejestrowany.

Będzie również wyznaczone na zewnątrz miejsce dla kibiców palących. Przypominamy jednak, że w przypadku powrotu do hali wymagane jest ponowne przedstawienie biletu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Pełny regulamin imprezy dostępny jest pod tym adresem.

Bilety kupicie na stronie KupBilet.