Powrót

To był ciekawy i dobry rok

W kończącym się 2017 roku CLEAREX Chorzów wywalczył  po raz drugi w historii  Puchar Polski, a rozgrywki  ekstraklasy zakończyliśmy na czwartym miejscu, najlepszym od 9 lat.

Po rundzie jesiennej poprzedniego sezonu zajmowaliśmy 8 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Teraz CLEAREX „zimuje” na 6 pozycji mając 17 oczek.  Ta jesienna zdobycz mogła być zresztą zdecydowanie lepsza, patrząc na przebieg spotkań.

3 maja 2017 nasz zespół we własnej hali świętował zdobycie Pucharu Polski po wygranej 1:0 z bielskim Rekordem. Bramkę z rzutu karnego strzelił Tomasz Golly (35).  To był rewanżowy pojedynek finałowy. Na wyjeździe przegraliśmy 2:3 po trafieniach Mariusza Segeta (14) i Mateusza Omylaka (38).

W poprzednim sezonie nasza drużyna wyraźnie „rozkręcała” się w rundzie wiosennej, udanie łącząc rywalizację w lidze i pucharze.  Czy tak będzie również teraz, kiedy wreszcie uporaliśmy się z plagą kontuzji – zobaczymy.

Trzeba będzie się dostosować do bardzo „rwanego” stycznia w związku ze zgrupowaniami kadry i finałami mistrzostw Europy. Na pewno jednak zapowiada się znów ciekawy czas.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/