Clearex Chorzów– AZS UŚ Katowice 6:5 w sparingu

Nasz zespół pokonał u siebie AZS UŚ Katowice 6:5 (1:2, 1:2, 4:1) w swoim pierwszym letnim sparingu. Mecz trwał 3×25 minut, bez zatrzymywania czasu.

Bramki dla Clearex-u zdobyli: Przemysław Dewucki 2, Maciej Mizgajski 2 oraz Marcin Grzywa, Dominik Jankowski.

Clearex: Oskar Banasiak, Olivier Nadolski, Maksym Kisielow – Maciej Mizgajski, Dominik Jankowski, Przemysław Dewucki, Mariusz Seget – Marcin Grzywa, Łukasz Borkowski, Artur Kubicki, Sebastian Brocki oraz zawodnicy testowani.

To był trudny, energetyczny, szybki mecz. Podobnie, jak w końcówce sezonu ligowego przegrywaliśmy 1:4, ale znów nasi wyciągnęli wynik. Tym razem na 6:5.

W ostatnich minutach w naszej bramce stanął obchodzący w piątek 17-urodziny Olivier Bik.