Powrót

CLEAREX w sobotę zagra o piątą wygraną z rzędu

CLEAREX Chorzów w sobotę o 18.00 podejmie AZS UŚ Katowice w meczu przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego . Nasi piłkarze zagrają o piątą ligową wygraną z rzędu. Warto to zobaczyć na własne oczy w hali, lub przed monitorem komputera w tvcom.pl.

Patrząc na tabelę teoretycznie powinno być lekko, łatwo i przyjemnie, bo „akademicy” zajmują 10 miejsce mając 16 punktów, a CLEAREX jest czwarty i ma 20 punktów więcej.

Jednak z pewnością mecz będzie piekielnie trudny. Po pierwsze z powodu „podbramkowej” sytuacji rywali, po drugie – bo z tym zespołem zwykle mieliśmy problemy. Co prawda grudniowy pojedynek w Katowicach wygraliśmy 4:2 po dwóch golach Roberta Świtonia i po jednym Roberta Gładczaka i Macieja Mizgajskiego, ale w poprzednich sezonach bywało bardzo różnie. Rok wcześniej oba mecze z katowiczanami przegraliśmy przecież po 1:4. Więc żartów nie ma.

Zespół trenera Mirosława Miozga ma za sobą niezłą ligową serię – pokonał kolejno Piasta Gliwice 4:1, MKF Solne Miasto Wieliczka 8:1, FC Toruń 5:3 i Pogoń’04 Szczecin 3:1.  Czy coś z tego wynika? Niewiele. Najwyżej to, że najbliżsi przeciwnicy będą jeszcze bardziej zmotywowani, by nam tę passę przerwać.

Jak będzie? Zapraszamy w sobotę do hali przy ul. Dąbrowskiego 113.

Początek spotkania o godz. 18.00.