Powrót

Czas na ligowy test nowej nawierzchni

Sobotni mecz drugiej kolejki ekstraklasy z Red Devils Chojnice będzie zarazem ligową inauguracją nowej, niebieskiej nawierzchni hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Czy zmiana barw przyniesie naszym piłkarzom szczęście w pierwszym “domowym” meczu sezonu? Warto się przekonać naocznie i przyjść na mecz.

Oba zespoły zaczęły rozgrywki od remisów. “Diabły” u siebie podzieliły się punktami z AZS Uniwersytet Śląski Katowice (2:2); podopieczni trenera Marcina Waniczka skończyli wyjazdowy pojedynek z Red Dragons Pniewy wynikiem 1:1.

Latem skład naszej drużyny się zmienił, nowy jest szkoleniowiec wspierany przez specjalistę od przygotowania mentalnego Grzegorza Więcława. Ekipa z Chojnic przeżywała w trakcie międzysezonowej przerwy organizacyjne turbulencje, ale ostatecznie przystąpiła do rozgrywek. A tuż przed ich startem w meczu o Superpuchar Polski Red Devils przegrali z mistrzem kraju Gattą Active Zduńska Wola tylko 2:3.

Mecze CLEAREX-u – niezależnie od wyniku – nigdy nie były nudne. Nasi piłkarze deklarują, że na boisku nadal “będzie się działo”, a że spodziewane są dodatkowe atrakcje – po prostu trzeba być w hali. Zapraszamy!

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/