„Diabły” pokonane w Chojnicach

CLEAREX Chorzów  pokonał na wyjeździe Red Devils Chojnice 10:3 (3:2)  w niedzielnym meczu 8 kolejki Futsal Ekstraklasy. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Przemysław Dewucki (29,30), Mikołaj Zastawnik  (31, 32), Sebastian Leszczak (9, 40), Krzysztof Salisz (4), Tomasz Golly (11), Mariusz Seget (36), Maciej Mizgajski (37); dla gospodarzy: Patryk Kubiszewski (9), Łukasz Sobański (10), Jakub Kąkol (31)..

CLEAREX:  Rafał Krzyśka /Miłosz Burza– Maciej Mizgajski, Sebastian Leszczak, Adam Wędzony, Przemysław Dewucki – Szymon Łuszczek, Krzysztof Salisz, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Golly oraz Wadim Iwanow, Roman Wachuła, Mariusz Seget.

Kiedy w 4 minucie Krzysztof Salisz po pięknej akcji dal nam prowadzenie chyba nikt się nie spodziewał, że w niedzielny wieczór  w Chojnicach padnie aż 13 goli.

Gospodarze dotrzymywali nam kroku tylko przerwy. Dwukrotnie doprowadzili do remisu, trzecią bramkę dla naszej drużyny zdobył  Tomasz Golly, po rozegraniu rzutu wolnego i do przerwy prowadziliśmy 3:2.

Po zmianie stron grał już tylko Clearex i w rezultacie odnieśliśmy przekonujące, wysokie zwycięstwo.

Za tydzień, w sobotę, podejmiemy beniaminka ligi – GSF Gliwice.