Powrót

El. MMP U-18 porażka z Rekordem i brak awansu

CLEAREX Chorzów przegrał z bielskim Rekordem 0:8 (0:5) w swoim trzecim i ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Polski U-18, który w sobotę zakończył  się w Bielsku-Białej. Nasz zespół zajął trzecie miejsce w zawodach i tym samym nie wystąpi w finałach MMP.

Kwalifikacje składały się z dwóch turniejów z udziałem tych samych zespołów. W  pierwszym styczniowym, rozegranym w Rudzie Śląskiej,  CLEAREX przegrał z Rekordem 2:9 (1:3), pokonał Stal MOSiR Zabrze 3:2 (1:2) i  Gwiazdę Ruda Śląska 4:1 (0:1). Piąty zgłoszony uczestnik Grunwald Halemba ostatecznie nie przystąpił do rywalizacji.

W sobotę zaczęliśmy od wygranej ze Stalą MOSiR Zabrze 6:2 (4:1), potem przegraliśmy z Gwiazdą 1:4 (1:2), a na koniec ulegliśmy Rekordowi. Do finałów awansowali bielszczanie i Gwiazda.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/