Powrót

Eliminacje MP do lat 20: Clearex – MKS Trzebinia 4:4

CLEAREX Chorzów zremisował z MKS Trzebinia 4:4 (4:0) w swoim drugim meczu rozgrywanego w Chrzanowie meczu turnieju eliminacyjnego MP do lat 20. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Radosław Sokół, a po jednej dołożyli  Bartłomiej Przybylski i Jakub Rodasik. Prowadziliśmy wysoko, jednak naszym młodym piłkarzom zabrakło trochę zgrania i – co dziwnie brzmi w tej kategorii wiekowej – doświadczenia. Rywale bowiem, niemal w tym samym składzie wywalczyli kilka miesięcy wcześniej wicemistrzostwo Polski 18-latków.

Podopieczni trenera Jakuba Lubasa zaczęli zawody od pokonania  Fabloku Chrzanów  3:1 (1:0), a na koniec turnieju zagrają z AZS UŚ Katowice.

Turniejowe mecze trwają 2 x 12 minut z zatrzymywaniem czasu.

Po dwie ekipy z każdej z siedmiu grup eliminacyjnych awansują do grudniowego turnieju finałowego. Stawkę 16 finalistów uzupełni organizator, czyli Hurtap Junior Łęczyca, oraz obrońca tytułu Rekord Bielsko-Biała.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/