Powrót

Finisz sezonu: koncentracja i walka

Po reprezentacyjno-świątecznej trzytygodniowej przerwie CLEAREX rozegra swoje najważniejsze mecze sezonu. „Musimy pokazać w nich walkę i koncentrację. Nie tak miał wyglądać ten sezon. Ale nie jest jeszcze stracony” – uważa  trener Tomasz Ulfik.

„Trzeba ten czas wykorzystać przede wszystkim na odpowiednie przygotowanie mentalne. Przerwa przypadła nieszczęśliwie na czas, kiedy graliśmy dobrze. Niestety przytrafiła się ogromnie pechowa ligowa porażka w Głogowie. Teraz musimy punktować w ostatnich, decydujących o wszystkim, pojedynkach ekstraklasy , a potem dobrze zagrać w Final Four Pucharu Polski.” – dodał  szkoleniowiec  CLEAREX-u.

Przypomnijmy, że nasz zespół w lidze zagra kolejno u siebie z FC Toruń, potem w Katowicach z AZS UŚ i na koniec podejmie bielski Rekord.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/