Powrót

Gramy w Chorzowie z Legią, zapraszamy na mecz

W sobotę o 18.00 Clearex Chorzów podejmie jednego z beniaminków STATSCORE Futsal Ekstraklasy Legię Warszawa. „Musimy wyjść na boisko, jeśli będzie trzeba gryźć parkiet, i wygrać, nieważne, w jakim stylu” – powiedział piłkarz naszego zespołu Mariusz Seget.

Zespół z Warszawy po dobrym starcie sezonu wyprzedza nas w tabeli  – TUTAJ

„Wiadomo że nazwa jest znaną marką w świecie polskiej piłki nożnej, ale wyjdziemy jak na każdy inny mecz. Legia trochę punktów zdobyła, nam z kolei kilka uciekło. Brakuje szczęścia, skuteczności, by przechylić losy spotkania na swoją korzyść. Musimy w sobotę odczarować naszą halę w tym sezonie” – dodał.

Podkreślił, że ostatni mecz w Lęborku nasz zespół powinien wygrać.

„Szkoda tej straty punktów, bo mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Teraz trzeba popracować i liczyć, że to da efekt w sobotę” – stwierdził Seget.

Przypomniał, że Legia jest beniaminkiem tylko z nazwy, bowiem ma w składzie doświadczonych, ogranych ligowców.

„Rywale są w dobrej formie. Musimy się nastawić na walkę i skuteczną grę. Jeśli zrealizujemy założenia taktyczne trenera i unikniemy głupich błędów, jakie zdarza się nam popełniać, to jestem optymistą. Stać nas na zwycięstwo” – powiedział nasz zawodnik.

Nie ukrywał, że Clearex chce się w sobotę przełamać.

„Wyjdźmy z pazurem, wygrajmy 1:0, albo nawet 10:9. Zróbmy wszystko, żeby zdobyć trzy punkty. Nie musi to być piękne stylowo zwycięstwo. Nie mówmy, że mamy potencjał, tylko trzeba to pokazać na boisku” – podsumował Mariusz Seget.

Transmisja meczu będzie dostępna na platformie wp.pilot, ale chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że oglądanie gry na żywo, to coś zupełnie innego.

Dlatego serdecznie zapraszamy do hali chorzowskiego MORiS-u. A wsparcie z trybun na pewno się naszej drużynie przyda.