Powrót

Grudzień zaczniemy w Katowicach

W piątek o godz.20. 00 CLEAREX Chorzów zagra na wyjeździe z AZS UŚ Katowice. Akademicy  zajmują przed tym spotkaniem przedostatnie, 11, miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do naszego zespołu (7 pozycja).  Przy czym rozegrali jeden mecz więcej. W poprzedniej kolejce CLEAREX pokonał u siebie szczecińską Pogoń 5:3, a katowiczanie przegrali w Wieliczce z tamtejszym MKF Solne Miasto 1:4.

Miejsce w tabeli, ostatnie wyniki mogłyby przemawiać na naszą korzyść, gdyby nie dwie sprawy. W katowickiej hali grało nam się dotąd zwykle „średnio”. Po drugie w ubiegłym sezonie, mimo że zajęliśmy czwartą lokatę, a AZS był dziewiąty, to oba ligowe pojedynki z tym rywalem przegraliśmy po 1:4. Na wyjeździe honorowego gola strzelił Piotr Łopuch, u nas goście zaliczyli samobója.

Czyli raczej „spacerku” może nie być, a że punkty są potrzebne obu zespołom, bo koniec rundy tuz, tuż, należy się nastawić na ciężką przeprawę. W piątek przed 22.00 wszystko będzie jasne, a w sobotę nasz klub skończy 22 lata.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/