Powrót

Jedziemy do Szczecina

Skończył się czas świętowania urodzin klubu i wracamy do walki w ekstraklasie. W niedzielę CLEAREX zagra o 14.00 na wyjeździe z Pogonią’04 Szczecin. To będzie spotkanie 14. kolejki, gdyż 13-ta została przesunięta na kolejny weekend z powodu meczu kadry w Hiszpanii.

Październikowe spotkanie z Pogonią w naszej hali zakończyło się naszą porażką 0:1 po rzucie karnym podyktowanym w 35. minucie. Jak się okazało decyzja sędziego była błędna, ale wyniku to nie zmieniło.

CLEAREX rundę rewanżową rozpoczął od porażki u siebie z Gattą Active Zduńska Wola 2:8, szczecinianie też we własnej hali zremisowali z bielskim Rekordem 2:2. Z aktualną sytuacją w tabeli można się zapoznać w zakładce “rozgrywki”.

Po tym meczu czeka nas środowy wyjazdowy pojedynek 1/8 finału Pucharu Polski z GKS Tychy, a potem w następną niedzielę ligowe spotkanie z Gwiazdą Ruda Śląska w Chorzowie.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/