Powrót

Kadra młodego CLEAREX-u na eliminacje MP U-20

14 młodych zawodników znalazło się w kadrze CLEAREX-u Chorzów na niedzielny turniej eliminacyjny mistrzostw Polski U-20, który zostanie rozegrany w Chrzanowie. Nasz zespół poprowadzi trener Jakub Lubas. Po raz pierwszy w historii w barwach CLEAREX-u zagrają bliźniaki – Jakub i Szymon Pasieka. Niewątpliwie najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest bramkarz Patryk Puzio, który przecież broni na co dzień w naszej ekstraklasowej ekipie.

„Mamy bardzo młody skład, w którym znaleźli się w dużej części piłkarze mogący wystąpić w rozgrywkach do lat 18. Zobaczymy, jak się zaprezentują w niedzielę. Trudno też powiedzieć, w jakich zestawieniach zagrają nasi rywale. Na pewno jest to perspektywiczna grupa młodych ludzi” – powiedział trener Jakub Lubas, oceniając naszą drużynę.

Rywalami CLEAREX-u będą kolejno gospodarz zawodów Fablok Chrzanów, MKS Trzebinia i AZS US Katowice. Po dwie drużyny z każdej z siedmiu grup eliminacyjnych awansują do grudniowego turnieju finałowego. Stawkę 16 finalistów uzupełni organizator, czyli Hurtap Junior Łęczyca, oraz obrońca tytułu Rekord Bielsko-Biała.

CLEAREX Chorzów U-20

Bramkarze:

Patryk Puzio i Przemysław Walak

Pozostali zawodnicy:

Denis Aleszkiewicz, Łukasz Bidelski, Robert Gorol, Krzysztof Manjura, Kamil Ogiński, Jakub Pasieka, Szymon Pasieka, Dawid Penkala, Bartłomiej Przybylski, Jakub Rodasik, Radosław Sokół, Michał Wrodarczyk.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/