Powrót

Kadra młodego CLEAREX-u na eliminacje MP U-20

14 młodych zawodników znalazło się w kadrze CLEAREX-u Chorzów na niedzielny turniej eliminacyjny mistrzostw Polski U-20, który zostanie rozegrany w Chrzanowie. Nasz zespół poprowadzi trener Jakub Lubas. Po raz pierwszy w historii w barwach CLEAREX-u zagrają bliźniaki – Jakub i Szymon Pasieka. Niewątpliwie najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest bramkarz Patryk Puzio, który przecież broni na co dzień w naszej ekstraklasowej ekipie.

„Mamy bardzo młody skład, w którym znaleźli się w dużej części piłkarze mogący wystąpić w rozgrywkach do lat 18. Zobaczymy, jak się zaprezentują w niedzielę. Trudno też powiedzieć, w jakich zestawieniach zagrają nasi rywale. Na pewno jest to perspektywiczna grupa młodych ludzi” – powiedział trener Jakub Lubas, oceniając naszą drużynę.

Rywalami CLEAREX-u będą kolejno gospodarz zawodów Fablok Chrzanów, MKS Trzebinia i AZS US Katowice. Po dwie drużyny z każdej z siedmiu grup eliminacyjnych awansują do grudniowego turnieju finałowego. Stawkę 16 finalistów uzupełni organizator, czyli Hurtap Junior Łęczyca, oraz obrońca tytułu Rekord Bielsko-Biała.

CLEAREX Chorzów U-20

Bramkarze:

Patryk Puzio i Przemysław Walak

Pozostali zawodnicy:

Denis Aleszkiewicz, Łukasz Bidelski, Robert Gorol, Krzysztof Manjura, Kamil Ogiński, Jakub Pasieka, Szymon Pasieka, Dawid Penkala, Bartłomiej Przybylski, Jakub Rodasik, Radosław Sokół, Michał Wrodarczyk.