Powrót

Kończymy rok sobotnim meczem w Chorzowie

Sobotnim meczem z Red Dragons Pniewy w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 CLEAREX Chorzów zakończy tegoroczną część rywalizacji w Futsal Ekstraklasie. Spotkanie rozpocznie się o godz.18.00 i będzie transmitowane w telewizji SportKlub.

Aktualna tabela ligowa znajduje się tutaj

Jak łatwo z niej wywnioskować, teoretycznym, faworytem przedświątecznego starcia jest nasz zespół. Przekonuje o tym dorobek punktowy i jesienne wyniki. Tyle tylko, że trzeba potwierdzić na boisku. Boże Narodzenie tuż, tuż, ale trzeba pamiętać, że trzy punkty są ważne i potrzebne.

Zapraszamy serdecznie do hali na dwie godziny wytchnienia w przedświątecznych przygotowaniach. Nasi piłkarze pokazali w tym sezonie, że kiedy gra CLEAREX – o nudzie nie ma mowy.

Przed rozpoczęciem meczu uczcimy pamięć zmarłego byłego piłkarza naszego zespołu Tomasza Wiejachy,  mistrza Polski w barwach CLEAREX-u i uczestnika historycznego turnieju eliminacyjnego Pucharu UEFA w Chorzowie.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/