Powrót

Krzysztof Salisz: do Lęborka jedziemy po zwycięstwo

„Do Lęborka jedziemy po zwycięstwo” – zadeklarował Krzysztof Salisz. Clearex w niedzielę zagra o 18.00 na wyjeździe z LSSS w meczu 6. kolejki STATSCORE Futsal Ekstrakalsy

Nasz zespół po pięciu spotkaniach ma pięć punktów – za wygraną na wyjeździe z MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:2 i „domowe” remisy z FC Reiter Toruń oraz AZS UW Darkomp Wilanów po 2:2.

„Jesteśmy świadomi tego, jak wygląda tabela TUTAJ.  Wiemy, jak ważne jest zdobywanie punktów. W każdym spotkaniu chcemy grać o zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że z meczu na mecz będziemy się pięli w górę” – dodał strzelec wyrównującego gola w starciu z AZS UW.

„Szkoda, bo po raz kolejny otworzyliśmy wynik, a potem straciliśmy prowadzenie i trzeba było walczyć o remis. Na pewno jest pozytywna zmiana, bo w ostatnich sezonach seryjnie traciliśmy gole w końcówkach spotkań, a teraz je zdobywamy” – ocenił.

Podkreślił, że nie ma sensu patrzeć na poprzednie wyniki rywali.

„Każdy mecz to kompletnie nowa historia. wszystko się okaże w niedzielę wieczorem. LSSS to na pewno trudny rywal, wiemy o tym. Trzeba się będzie mocno napocić, żeby przywieźć do Chorzowa komplet punktów. Wierzymy, że to się nam uda” – stwierdził Salisz.

Transmisja z Lęborka będzie dostępna na platformie wp.pilot