Powrót

Łukasz Borkowski: stać nas na sprawienie niespodzianki

W niedzielne popołudnie podejmiemy BSF ABJ Bochnia w 5. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy. „To na pewno wymagający przeciwnik. Przed nami trudne zadanie, ale musimy szukać punktów z każdym. Liczę, że możemy w niedzielę możemy sprawić niespodziankę” – powiedział zawodnik Clearex-u Łukasz Borkowski.

Po czterech kolejkach ligowa tabela nie wygląda – z naszej perspektywy – dobrze. Tabela

„Sytuacja jest taka, że trzeba byłoby wygrać. Na razie idzie nam ciężko, ale z treningu na trening widać, że  się zgrywamy. Bardzo nam szkoda  punktów straconych w poprzednich spotkaniach. Zabrakło w nich skuteczności, rywale wykorzystali do bólu nasze błędy i w efekcie mamy zerowe konto” – dodał zawodnik.

Przyznał, że czuje się w ekipie Clearex-u coraz lepiej.

„Moja pewność siebie po minionym sezonie wzrosła, w czym bardzo pomogli koledzy. Postaram się pomóc zespołowi najlepiej,  jak tylko potrafię” – podkreślił Borkowski, który dołączył do drużyny przed rundę minionych rozgrywek.

Początek niedzielnego meczu  w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz. 17.00. Bilety do nabycia na miejscu. Dla tych, którzy wolą śledzić boiskowe wydarzenia online – transmisja na pilot.wp